Akce v okolí


Punk & Hard Core Spring 2019

Datum konání
Typ

1 Country 3 bands 3 Days 3 Cities / Towns 3 Clubs 3 Incredible Gigs 30.05.2019 - Prague Bowl Bar https://www.facebook.com/bowlbarprague/ 31.05.2019 - Horažďovice Černý kafe 01.06.2019 - České Budějovice Music Bar Velbloud https://www.facebook.com/MusicBarVelbloud/

Více

Slavnosti piva 2019

Datum konání
Typ

Info postupně doplníme

Více

Habera & Team 2019 Tour

Datum konání
Typ

Vážení a milí příznivci skupiny TEAM!  Palo Habera a skupina TEAM s velkou radostí oznamují, že vyráží v květnu a červnu 2019 na velké turné po největších halách v České republice. Team zaznamenal na poslední šňůře v roce 2016 vyprodané haly, vynikající reakce fanoušků i skvělé hudební kritiky. Na tento úspěch chce navázat i nyní. Kapela se velmi těší na kontakt se svými věrnými posluchači a na koncerty se pečlivě připravuje. Předskokanem koncertu bude PETER CMORIK BAND, vice na www.petercmorik.sk Ti, kteří navštívili v minulosti některou jejich show, vědí, že dostanou přesně to, co očekávají od koncertu skupiny TEAM!

Více

III. VÍTÁNÍ LÉTA

Datum konání
Typ

Rockový veček k příležitosti přivítání léta.

Více

Misery Index (USA) + support

Datum konání
Typ

Máme velikou čest a radost pohostit legendární americkou death/grind kapelu Misery Index a to úplně poprvé v historii na jihu Čech a právě v našem klubu MC Fabrika ! Tahle velekultovní parta z Marylandu bude v létě brázdit Evropou a v Čechách se zastaví ,,pouze" dvakrát - na OEF a právě v Budějovicích. Tohle bude hodně veliká jízda :) support : Insistent - grindcore ( Praha ) Anime Torment - death metal ( Litoměřice )

Více